Webináře

Zaujal vás některý z našich webinářů, ale nestihli jste ho? Nevadí, nyní je můžete zhlédnout všechny!

Přehrát video

Shop System – Budoucnost moderní strojírenské výroby

Představíme Vám zařízení Shop System od společnosti Desktop Metal, které představuje zcela nový segment moderní strojírenské výroby. Ukážeme Vám, jak můžete efektivněji, rychleji a produktivněji tisknout malé kovové díly pro koncové použití dle požadavků zákazníků. Navíc, s vynikající povrchovou úpravou i rozlišením.

Přehrát video

Studio System 2 - 3D tisk z kovů ve 2 krocích

Zajímá vás 3D tisk z kovů, konkrétně technologie Bound Metal Deposition? Pak zbystřete, protože jsme pro vás připravili nový webinář, kde vám představíme novou, vylepšenou generaci 3D tiskárny Studio System od společnosti Desktop Metal. Nejjednodušší způsob 3D tisku kovových dílů je nyní ještě jednodušší.

Přehrát video

3D tisk z kovů přímo ve vaší kanceláři

Zajímá vás, jak lze pomocí 3D tisku vytvořit kvalitní a funkční díl? Chcete se dozvědět, co vše je možné vyrobit použitím speciálních certifikovaných materiálů pro 3D tisk? A které jsou to materiály?

Přehrát video o webinář xact metal 3d tisk z kovů

3D tisk z kovů - Od prototypů ke koncovým dílům

Přemýšlíte, jak si v této komplikované době zjednodušit kusovou výrobu kovových dílů bez tvarových omezení a dlouhých dodacích lhůt? Chcete si nejdříve vyzkoušet prototyp, než se pustíte do finální výroby nebo potřebujete rovnou vyrobit funkční koncový díl? Na tyto otázky máme pro vás jasnou odpověď a tou je náš webinář, na kterém vám náš Sales Engineer Matyáš Chaloupka popíše, jak si poradit s výrobou kovových dílů pomocí 3D tisku.