Zařízení pro

3D tisk z kovů

Studio System 2

Snadný a bezpečný 3D tisk z kovů do kancelářského prostředí

Studio System byl od základu navržen tak, aby zapadl do pracovního postupu vašeho týmu a usnadňuje 3D tisk kovových dílů – bez rozpouštědel, volných kovových prášků nebo laseru, bez zařízení třetích stran a s minimálním zásahem obsluhy. Výroba složitých a odolných kovových dílů nebyla nikdy tak jednoduchá. Díky průlomovému dvoustupňovému procesu, technologii ručně oddělitelných podpor a softwarově řízenému pracovnímu postupu umožňuje Studio System výrobu kovových dílů v kancelářském prostředí snadněji než kdy dřív.

Bezpečné pro kancelářské prostředí
Jednoduchá obsluha a výměna materiálu
Uživatelsky přívětivý hardware
Přizpůsobitelné nastavení tisku

Shop System

Sériový 3D tisk kovových dílů bez nutnosti použití nástrojů

Shop System od společnosti Desktop Metal začleňuje technologii Binder Jetting (tryskání pojiva) jako zcela nový segment moderní strojírenské výroby. Umožňuje nyní podnikům efektivněji, bezkonkurenčně rychleji a produktivněji vyrábět malé kovové díly pro koncové použití bez potřeby nástrojů. Shop System je dodáván jako komplexní řešení na klíč – od přípravy modelu až po sintraci.

Zjednodušené následné zpracování
Vysoké tiskové rozlišení
Flexibilní výrobní kapacita
Analýza a korekce deformací se softwarem Live Sinter™

InnoventX

Cenově dostupná 3D tiskárna s technologií Binder Jetting

Binder Jetting 3D tiskárna InnoventX s patentovanou technologií tiskových hlav Triple ACT pro vynikající kvalitu povrchu a tisk speciálních materiálů, včetně kovů a keramiky. InnoventX se stal celosvětově nejprodávanějším systémem technologie Binder Jetting se stroji instalovanými po celém světě na nejznámějších světových univerzitách a u velkých průmyslových firem.

3D tisk kovů, keramiky nebo kompozitů
Vývoj procesů technologie Binder Jetting
Otevřená materiálová platforma a otevřený systémový design
Zařízení s největším množstvím odborných článků k technologii Binder Jetting