Shop System – Budoucnost moderní strojírenské výroby

Setkali jste se již s technologií 3D tisku zvanou Binder Jetting? Znáte její hlavní charakteristiky, výrobní možnosti a klíčové výhody? Je-li pro Vás tato oblast neznámá, neváhejte a připojte se na náš další webinář, kde se dozvíte vše podstatné. A nejen to.

Představíme Vám zařízení Shop System od společnosti Desktop Metal, které představuje zcela nový segment moderní strojírenské výroby. Ukážeme Vám, jak můžete efektivněji, rychleji a produktivněji tisknout malé kovové díly pro koncové použití dle požadavků zákazníků. Navíc, s vynikající povrchovou úpravou i rozlišením.

Během našeho 30minutového webináře se dozvíte, jak co nejlépe zvýšit efektivitu výroby ve vašem podniku. Zvětšíte tak výrobní kapacitu bez dalších nákladů na zaměstnance a jejich čas.

Během webináře a po něm se Vám bude věnovat Matyáš Chaloupka a další kolegové z MCAE Systems, kteří jsou nadšenými fandy 3D tisku již několik let. V závěru jeho prezentace se pak můžete ptát na cokoliv, co vás k technologii kovového 3D tisku i k 3D tiskárně Shop System zajímá.

Webinář:

Shop System: Budoucnost moderní strojírenské výroby

sledujte
21. dubna od 9:30 hodin